فروش پارچه
خانه / پارچه بیمارستانی / آخرین نرخ قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

آخرین نرخ قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی با قیمت دیگر پارچه های ترگال در بازار فروش متفاوت می باشد. برای اطلاع از آخرین نرخ و قیمت فروش پارچه ترگال، به سایت های عرضه کننده مراجعه نمایید.
از پرفروش ترین پارچه هایی که در خانواده پارچه ترگال می توان نام برد، ترگال بیمارستانی می باشد. همانطور که از نام این پارچه مشخص است، در بیمارستان ها و مراکز درمانی دارای بیشترین میزان استفاده می باشد و خیلی از چیزهایی که در بیمارستان از پارچه تهیه شده است، برای دوخته شدن نیاز به پارچه ترگال دارد.
برای شناخت هر چه بهتر و بیشتر این پارچه، لازم می دانیم که در بخش های بعدی بیشتر پیرامون آن صحبت کنیم.

پارچه ترگال و مصارف آن

پارچه ترگال، پارچه ای تشکیل شده از الیاف مصنوعی و طبیعی می باشد. درصدی که از این الیاف مصنوعی و طبیعی در ساختار و بافت پارچه ترگال استفاده شده، متفاوت می باشد و همین امر سبب گردیده تا هر روزه خانواده پارچه ترگال گسترده و گسترده تر شود.
پارچه ترگال از گونه های متنوعی برخوردار است که هر یک با توجه به مصارفی که دارند نام گذاری شده اند:

پارچه های ترگال بیمارستانی بسته به رنگ و مشخصاتی که دارند، موارد مصرفشان مشخص می شود. مثلاً پارچه ترگال سبز مخصوص تجهیزات و فرم اتاق عمل می باشد.
پارچه ترگال فرم مدارسی، بهترین گزینه برای دوخت فرم مدارس و همچنین یونیفرم نیروهای اداری شرکت ها می باشد.
از مصارف پارچه ترگال لباس کار می توان به دوخت لباس های دو تکه و سرهمی اشاره کرد که دارای مشخصه های ویژه ای بوده و در دوخت فرم نیروهای بخش تولید کارخانه ها استفاده می شود.

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال سبز خمی آبژاول اتاق عملی

در بخش قبل راجع به پارچه ترگال بیمارستانی سبز صحبت شد. جالب است بدانید که این پارچه با دیگر پارچه های ترگال بیمارستانی، تفاوت هایی داشته و دلیل این تفاوت ها چیزی نیست جز متفاوت بودن شیوه رنگرزی آن.
رنگرزی این پارچه به شیوه خمی یا دو حمام انجام شده و دلیل آن هم این است تا پارچه ترگال به پارچه ای آبژاول تبدیل شود. شاید بپرسید منظور از پارچه آبژاول چیست؟

باید گفت که پارچه آبژاول، پارچه ای است با رنگ ثابت که در هنگام شستشو با مواد ضد عفونی کننده ای همچون وایتکس و با قرار دادن در اتوکلاو، دچار تغییر رنگ نمی شود.
این پارچه در بازار فروش با عنوان پارچه ترگال سبز خمی آبژاول اتاق عملی شناخته شده که از آن در موارد زیر استفاده می شود:

  1. دوخت فرم بیماری که مورد جراحی قرار می گیرد.
  2. دوخت یونیفرم پزشک جراح و پرستارانی که در اتاق عمل فعالیت دارند.
  3. تجهیزاتی از قبیل رو انداز، رو بالشتی و … که در اتاق عمل بکار گرفته می شود.

چگونه پارچه ترگال سبز بیمارستانی خوب بخرم؟

این سوالی است که ممکن است ذهن شما و خیلی دیگر از خریداران را به خود درگیر کرده باشد. عده ای بارها و بارها در بازار فروش پارچه، پارچه های ترگال سبز بیمارستانی را خریده و چم و خم کار را بدست آورده اند. اما عده ای هم هستند که تازه در این راه قدم گذاشته و به دنبال اطلاعاتی بوده تا خرید پارچه ترگال سبز بیمارستانی را به بهترین نحو انجام دهند.
ما در اینجا به این عده خواهیم گفت که چگونه می توانند پارچه ترگال بیمارستانی را خریداری کنند که از کیفیت خوبی برخوردار باشد:

  • سعی کنید پارچه ای تهیه کنید که لطیف بوده و از زیر دست نرمی برخوردار باشد.
  • پارچه ترگال بیمارستانی خوب پارچه ای است که در هر حالتی رنگ آن ثابت بوده و دچار تغییر نشود.
  • تراکم بافت مناسب و استاندارد از دیگر ویژگی هایی است که یک پارچه ترگال بیمارستانی سبز رنگ می تواند دارا باشد.
  • تست کردن میزان استحکام و مقاومت پارچه در خرید آن بسیار حائز اهمیت است. پارچه ترگال خوب بایستی در برابر سایش و کشش از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

اگر کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی سبز از اولویت های اصلی شماست، بهترین گزینه این است که از کارخانجات نساجی اصفهان اقدام به خرید پارچه ترگال کنید. درست است که این روزها به دلیل بالا رفتن میزان تقاضای بازار، روز به روز به تعداد کارخانجات ترگال بافی اضافه می شود، اما کارخانه های تولیدی در استان اصفهان در زمره بهترین ها قرار داشته و کیفیت پارچه ترگال تولیدی شان مثال زدنی است.
پارچه ترگال توسط این تولیدی ها به دو شیوه روانه بازار فروش می شود:

  1. پارچه های طاقه ای که متراژ ۴۰ متری دارند.
  2. پارچه های عدلی که متراژ آن ها برابر با ۳۲۰ متر است.

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

جدیدترین قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی در نمایندگی ایرانی پارچه

علاوه بر پارچه های ترگال ایرانی در بازار داخلی کشور، پارچه های ترگال خارجی هم خرید و فروش می شود. اما اگر بخواهیم حقیقت را بگوییم، کیفیت پارچه های ترگال ایرانی را با پارچه های ترگال خارجی یکی دانسته و تفاوت اصلی را در قیمت ها اعلام می داریم.
شما بابت خرید پارچه ترگال خارجی هزینه زیادی پرداخت می کنید. در صورتیکه می توانید با هزینه ای کمتر، پارچه ترگال ایرانی را با همان کیفیت تهیه نمایید.
پس برای صرفه جویی در هزینه ها و همچنین حمایت کردن از تولید کنندگان داخلی، به دنبال خرید پارچه ترگال سبز بیمارستانی ایرانی باشد.
جدیدترین قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی ایرانی که این روزها در بازار از فروش خوبی برخوردار است را می توانید از نمایندگی های ایرانی پارچه که خود فروشنده مستقیم و بدون واسطه ای هستند بخواهید.
تولید کنندگان هر چند وقت یکبار به خاطر عدم ثبات بازار اقتصادی ایران، قیمت های جدید پارچه ترگال را اعلام داشته تا افراد بتوانند با آگاهی از رنج اصلی قیمت ها خرید کنند.

اگر بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی ها، نیاز به لیست قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی دارید، توصیه می کنیم که سر زدن به سایت های فروشنده پارچه را فراموش نکنید. این سایت ها علاوه بر این که مرکز فروش بسیار خوب و راحتی هستند، اطلاعات خوب و دقیقی را درباره رنج قیمت پارچه ترگال در اختیار مشتری قرار می دهند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان را از بزرگترین مرجع فروش اینترنتی …

تماس با ما