فروش پارچه
خانه / پارچه ترگال / ارزانترین قیمت پارچه های ترگال اصفهان

ارزانترین قیمت پارچه های ترگال اصفهان

قیمت پارچه های ترگال اصفهان برای دوخت لباس فرم مدارس به نسبت سایر پارچه ها ارزان تر و بهتر می باشد. پارچه های ترگال از کیفیت و قیمت مناسب و رنگ بندی خوبی برای استفاده مدارس برخوردارند.

کارخانه پارچه ترگال اصفهان

افرادی که در زمینه ی تولید پوشاک فعالیتی دارند پس از گذشت یک مدت، به طور کامل تمامی تولید کننده ها و کارخانه های تولید پارچه را از هر نظری، چه از لحاظ کیفی پارچه ها و چه از نظر قیمت کالا و سایر وظایف کارکنان کارخانه ها می شناسند.
در استان اصفهان هم کارخانه های زیادی در زمینه ی تولید پارچه ترگال وجود دارد. همان طور که می دانید استان اصفهان را به عنوان قطب نساجی و پارچه ی کشور می شناسند.
کارخانه های متعددی در زمینه ی تولید پارچه های ترگال با نام پارچه فدک، پارچه تک، مهنام، زرین پود و آیدین بافت و غیره وجود دارند که از معروف ترین و پرفروش ترین کارخانه هستند.
یکی از مهم ترین کارخانه ها در زمینه ی بافت پارچه ترگال، کارخانه ی تک می باشد. این کارخانه مناسب ترین و خوش دوخت ترین پارچه ها را برای فرم های مدارس آماده می کند.

معمولا تولیدی ها در زمان بازگشایی مدارس بالاترین سقف خرید پارچه ترگال را از کارخانه ها دارند و به دنیال پارچه های باکیفیت و خوب و قیمتی ارزان هستند.

قیمت پارچه های ترگال اصفهان

مشخصات پارچه ترگال درجه یک چیست؟

پارچه های ترگال از نخ پلی استر و ویسکوز تشکیل شده اند.
این پارچه پس از بافته شدن توسط نساجی ها وارد مرحله ی رنگرزی می شود و با رنگ بندی های کاملا متنوع تولید و وارد بازار می گردد.
امکان دارد افراد و نساجی ها با سوالاتی از قبیل مقدار عرض پارچه های ترگال و یا طاقه های ترگال چند متری است روبرو شوند. این سوالات تنها می تواند برای افراد تازه کار در این حیطه ی شغلی باشد.
در پاسخ سوالات احتمالی فوق می توان گفت: معمولا عرض پارچه های ترگال ۱۵۰ سانتی متر است و در طاقه هایی ۴۰ متری طاقه پیچی می شوند.
پارچه های ترگال درجه یک دارای خصوصیات و ویژگی هایی زیر می باشند:

  • ثبات در رنگ (درواقع پارچه ها باید دارای رنگ ثابتی باشند تا با شست و شو و حتی ضدعفونی سریع از بین نرود و رنگ پریده به نظر نیاید.)
  • تراکم بافت مناسب
  • گوله نشدن و یا به اصطلاح تل نشدن پارچه (از ویژگی هایی است که پارچه های درجه یک دارا هستند.)
  • ثبات سایشی
  • استقامت بالا (در کارهایی که از تحرک زیادیبرخوردار است لازم می باشد تا لباس کار از خاصیت کششی و مقاوم در برابر سایش برخوردار باشد.)

ویژگی هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، یکسری مشخصات و ویژگی های کلی می باشد که باید تمامی پارچه های ترگال درجه یک داشته باشند.
قیمت پارچه های ترگال اصفهان بسیار ارزان و به صرفه هستند.

چگونگی خرید عمده پارچه ترگال خوب در بازار

اگر می خواهید پارچه های ترگال را به شکل عمده خریداری کنید، باید با اطلاعاتی کامل در مورد پارچه ها و سطح کیفیت آن ها وارد بازار شوید.
متاسفانه شرایط بازار به گونه ای شده است که اگر شما آشنایی کافی نداشته باشید، افرادی هستند که سعی بر سودجویی از شما خواهند داشت و آن زمان جز ضرر چیزی برایتان باقی نخواهد ماند.
ابتدا کارخانه ی مورد نظر را که تمایل به خرید از آن را دارید، انتخاب کرده و سپس از طرق مختلف خرید اقدام فرمایید.
به صورت حضوری درب کارخانه و یا خرید از نمایندگی های معتبر کارخانه ها و یا حتی خرید به صورت غیر حضوری و آنلاین از سایت هایی که نساجی ها برای خود باز کرده اند و اطلاعات کامل در مورد محصولاتشان به همراه قیمت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

قیمت پارچه های ترگال اصفهان

بهترین قیمت پارچه های ترگال اصفهان

بهترین قیمت پارچه های ترگال اصفهان را می توانید از تمامی کارخانه ها گرفته و با هم مقایسه کنید و در آخر از بین آن ها با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که از پارچه هایشان مطرح کرده اند، نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید.
صرفا پارچه های ارزان قیمت باکیفیت نیستند و این موضوع دقیقا نقطه ی عکس هم دارد. یعنی گرانی پارچه دلیل کافی بر کیفیت بیش از حد آن نیست و یا هیچ ارزانی هم بی کیفیت نیست.
بسیاری از کارخانه ها به دلیل عدم شهرت و عدم توانایی رقابت اسمی با کارخانه های برند و معتبر، قیمتی بسیار ارزان تر از سایر کارخانه های برند دارند که می توان گفت از نظر کیفیت هم با هم برابری می کنند و یا اگر برابری هم نکنند کمتر از آن ها نیستند.
در نهایت می توان گفت پیدا کردن بهترین قیمت کار سختی نیست و کمی تلاش نیاز دارد تا افراد با به کارگیری دانش خود درباره ی پارچه های ترگال و استفاده از تجربیات و نظرات اشخاص خبره در این کار، کارخانه ها و یا مکان هایی که می توان از طریق آن پارچه های باکیفیت عالی را همراه با قیمتی مناسب تهیه کرد، پیدا کنیم.

قیمت پارچه های ترگال اصفهان

فروش پارچه ترگال در اصفهان

شناخت منبع تولید این پارچه اهمیت بسیار زیادی در نحوه ی خرید آن و همچنین قیمت تمام شده ی آن برای خریدار دارد.
پارچه ترگال در اصفهان از فروش بسیار بالایی برخوردار است.
تقریبا تمامی افراد به دلیل معروفیت و شهرت کارخانه های این شهر سعی بر آن دارند که سفارشات خود را به این کارخانه ها داده و کالایی با کیفیتی مطلوب را دریافت نمایند.
اصفهانی ها انواع پارچه ترگال را اعم از ترگال ساده و ترگال کجراه در کارخانه هایشان تولید می کنند و بالاترین سهم تولید این پارچه ها به اصفهان تعلق دارد.
هرچه تولید یک پارچه در شهری بیشتر باشد مسلما فروش آن هم بیشتر خواهد بود. در بین فروش بیشتر یک نوع پارچه، دلالان زیادی هم سر در می آورند و سبب ایجاد تزلزل در قیمت پارچه های ترگال اصفهان می شوند.
پیدا کردن کارخانه ای که هم کیفیت مطلوب در پارچه هایش را رعایت کرده است و هم قیمتی که مناسب با آن پارچه ها است را دریافت می کند، برای تمامی تولید کنندگان پوشاک خوشایند است. بهتر است برای پیدا کردن این کارخانه، به کارخانه های نام برده شده در خطوط بالاتر همین مقاله رجوع بفرمایید.

چرا برای یکبار هم که شده خرید مطمئن از انواع پارچه ترگال را از طریق این مجموعه انجام نمی دهید؟
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

آخرین نرخ قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی با قیمت دیگر پارچه های ترگال در بازار فروش متفاوت …

تماس با ما