فروش پارچه
خانه / دسته‌بندی نشده / بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال لباس کاری

بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال لباس کاری

فروش پارچه ترگال لباس کاری را از بزرگترین مرکز فروش مستقیم انجام دهید. خرید از مرکز فروش مستقیم پارچه ترگال با نازلترین قیمت ها ممکن می باشد.
در میان پارچه ها و منسوجات مختلفی که در بازار است، پارچه ترگال در زمره پارچه های پرمصرفی قرار می گیرد که خرید و فروش آن فارغ از فصل، در تمامی طول سال به خوبی انجام می گیرد.
خانواده پارچه ترگال، یک خانواده پر از تنوع است که هر یک از این پارچه های این خانواده، کاربردهای مختلفی دارند. یکی از پارچه های ترگالی که می توان از بازار فروش خوب آن صحبت نمود، پارچه ترگال لباس کاری می باشد.
در زیر خواهیم گفت که این پارچه چه ویژگی هایی داشته و برای چه در زمره پارچه های لباس کاری قرار گرفته است.

پارچه های مناسب لباس کار چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

قبل از اینکه درباره پارچه ترگال لباس کاری صحبت کنیم، لازم دانستیم شما را با مشخصاتی که باید پارچه های مناسب لباس کار دارند آشنا سازیم.
البته درباره مشخصات و ویژگی های پارچه لباس کار باید به این مسئله توجه کنیم که این پارچه دارای انواع مختلفی است و هر کدام در موارد خاصی کاربرد دارند. اما به صورت کلی، ویژگی هایی که مختص پارچه های مناسب لباس کار می باشد عبارت است از:

 • مقاومت بالا در برابر کشش و سایش
 • عایق بودن پارچه در برابر آتش
 • عایق بودن پارچه در برابر برق گرفتگی
 • داشتن تراکم بافت بالا
 • داشتن وزن و یا گرماژ سنگین
 • و مواردی از این قبیل.

فروش پارچه ترگال لباس کاری

قبل از اینکه پارچه ای را برای دوخت لباس کار انتخاب کنید، باید به این فکر کنید که در چه حوزه ای فعالیت داشته و چه چیزهایی شما را تهدید می کند. زیرا لباس کار نوعی محافظ به حساب آمده که شما را در برابر خطرات احتمالی کاری محافظت می نماید.
اگر در حوزه ای فعالیت کرده که با آتش سر و کار دارید، انتخاب پارچه لباس کاری مقاوم در برابر آتش و حریق بهترین گزینه انتخابی می باشد. اما اگر فعالیت شما در زمینه ای است که خطرات برق گرفتگی شما را تهدید می کند، پارچه ای مناسب دوخت لباس کار شماست که شما را از خطر برق گرفتگی در امان نگه دارد.
از پارچه هایی که مناسب برای دوخت لباس کار می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پارچه ترگال ساده و کجراه
 2. پارچه لی پنبه ای
 3. پارچه پرشیا
 4. پارچه فاستونی
 5. پارچه تترون
 6. پارچه تریکو
 7. و دیگر پارچه هایی نظیر این در بازار فروش پارچه.

پارچه ترگال لباس کاری و مصارف آن

پارچه ترگال در کل پارچه ای است که الیاف تشکیل دهنده آن الیافی هستند با نام های پلی استر، ویسکوز و فیلامنت. این الیاف با درصدهای مختلفی ترکیب شده و پارچه های ترگال را به وجود می آورند.
در این بین، پارچه های ترگال ساده، پارچه های ترگال ترکیب ۳۰-۷۰ و پارچه های ترگال تمام پنبه ای بهترین گزینه برای دوخت لباس کار هستند. در زیر، به مصارف هر یک اشاره می کنیم:

 1. پارچه ترگال ساده، پارچه ای است که تراکم بافت استانداردی داشته و گرماژ آن چیزی حدود ۲۴۰ گرم می باشد. این پارچه از ویژگی های چندان خاصی برخوردار نبوده و بهترین گزینه برای دوخت فرم های اداری زنامه و مردانه می باشند. پارچه ترگال ساده به خاطر نداشتن مشخصه ای مانند عایق بودن و …، کاربردی در فرم افرادی که در بخش تولیدی کارخانجات فعالیت می کنند ندارند.
 2. پارچه ترگال ترکیب ۳۰-۷۰، پارچه ای است که یا ۳۰ درصد پنبه داشته و ۷۰ درصد پلی استر یا ۳۰ درصد پلی استر داشته و ۷۰ درصد پنبه. این نوع پارچه از مرغوبیت بالایی برای دوخت لباس کار برخوردار بوده و گرماژ آن بصورت میانگین بین ۳۰۰ تا ۴۸۰ گرم می باشد. این پارچه بهترین گزینه برای دوخت فرم کارکنان شرکت نفت، پتروشیمی، سایت های گازی و دیگر شغل هایی می باشد که با جرقه های آتش سر و کار دارند.
 3. پارچه ۱۰۰ درصد پنبه ای، پارچه ترگالی است که از مرغوبیت فوق العاده ای برخوردار می باشد. این پارچه را با نام های مختلفی می شناسند مثل پاکویی یا پاکوی. این پارچه به پارچه های نسوز شبیه بوده و گاهی در بازار فروش با آن اشتباه گرفته می شود. کسانیکه شغل های پرخطر دارند، بایستی از این پارچه در دوخت لباس کار خود استفاده نمایند.

فروش پارچه ترگال لباس کاری

نحوه خرید و فروش پارچه لباس کاری ترگال و کجراه

پارچه لباس کاری ترگال و کجراه را به راحتی از مراکز فروش متعددی می توان خریداری کرد. اما بستگی دارد که اولویت های شما برای خرید چه باشد. برخی قیمت مناسب پارچه برایشان اهمیت داشته و برخی دیگر به سریع بودن راه، روش و نحوه خرید و فروش پارچه لباس کاری دقت می کنند.
در زیر، روش های کلی خرید و فروش لباس کاری را معرفی کرده تا بسته به شرایط و اولویت ها، یکی را برگزینید:
روش اول، خرید از درب کارخانه است. البته این روش برای هر کسی ممکن نخواهد بود و برای افرادی که به دور از تولیدی هستند، روش خریدی هزینه بر می باشد.
روش دوم، خرید از نمایندگی می باشد. اصولاً همه تولیدی ها در سطح کشور دارای نماینده فروش هستند.
روش سوم، خرید از دلالان بازار فروش پارچه است. دلالان فروش پارچه تنها گزینه مناسب برای خریداران جزئی پارچه ترگال هستند.

فروش پارچه ترگال لباس کاری

فروش پارچه ترگال لباس کاری به قیمت درب کارخانه

اگر اولویت شما این است که با قیمت درب کارخانه به پارچه ترگال لباس کاری دسترسی پیدا کنید، مراکز فروش مستقیم و بی واسطه را توصیه می کنیم.
مراکز فروش مستقیم به دو شیوه تامین کننده نیاز مشتری اند:

 • یکی بصورت حضوری
 • دیگری به صورت غیر حضوری

روش های حضوری که از قدیم تا به امروز مشتریان خاص خود را داشته و دارد. اما روش های خرید و فروش غیر حضوری مدتی است که روی کار آمده و خیلی از خریداران پارچه بصورت حضوری را به سمت خود کشیده اند.

سایت های فروش اینترنتی پارچه و فروشگاه های مجازی پارچه فروشی، همان روش های غیر حضوری خرید و فروش پارچه ترگال هستند که روشی جدید، سریع، کم هزینه و بدون دردسر محسوب می شوند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه شمعی لباس ایزوله بیمارستانی

پارچه شمعی لباس ایزوله بیمارستانی | کمترین قیمت پارچه های شمعی درجه یک

پارچه شمعی لباس ایزوله بیمارستانی با کمترین قیمت و کیفیتی درجه یک در مرکز رسمی …

تماس با ما