فروش پارچه
خانه / پارچه اسپان باند / خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی به قیمت درب کارخانه

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی به قیمت درب کارخانه

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی با توجه به گسترش نیازات، گسترش زیادی پیدا کرده است. خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی به قیمت درب کارخانه، از فروشگاه های اینترنتی می تواند انجام پذیرد و آن را سریعتر از خرید معمولی تحویل بگیرید.

پارچه اسپان باند و انواع آن

اسپان باند یکی از انواع پارچه با لایه سوزنی می باشد. این پارچه نوعی پارچه فاقد بافت می باشد. فاقد بافت به این معنا که برخلاف سایر پارچه های رایج دارای تار و پودی از الیاف انواع مختلف نخ نمی باشد؛ بلکه این پارچه بی بافت از پلی پروپلین تشکیل یافته است؛ درواقع جنس آن از الیاف پرس تشکیل یافته است.
این پارچه با توجه به ویژگی های آن، علاوه بر نام اصلی خود، دارای نام های دیگر از جمله؛ پارچه یک بار مصرف، پارچه بی بافت، نبافته، نبافته سوزنی، لایه سوزنی و نبافته اسپان می باشد‌.
پارچه اسپان با توجه به مصارف متنوع و مختلفی که دارد در ویژگی هایی مانند ضخامت، عرض پارچه و در نتیجه وزن یا همان گرماژ، رنگ بندی های مختلف، طول هر رول، با یکدیگر تفاوت هایی دارند.
پارچه های اسپان باند با توجه به کیفیت و مصارف مختلفی که دارند، ممکن است شامل ویژگی های زیر باشند یا نباشند، ویژگی هایی از جمله؛ آب دوست یا آب گریز بودن، ویژگی ضدآب بودن، ساده یا طرح دار بودن، لطافت، آنتی باکتریال، آنتی یووی.
انواع تولیدی های مربوط به این پارچه، باتوجه به مصارف مختلفی که این پارچه دارد انواع مختلفی از این پارچه را تولید می کنند. کاربردهای انواع مختلف این پارچه عبارتند از:

 • کاربردهای پزشکی و بهداشتی
 • کاربرد های کشاورزی
 • مصارف صنایع اتومبیل سازی
 • صنعت راه و ساختمان سازی
 • صافی های صنعتی
 • صنایع بسته بندی و کاور
 • کاربردهای محیط زیستی
 • سایر موارد متفرقه

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند بیمارستانی چه مشخصاتی دارد؟

همانطور که گفته شد پارچه اسپان باند یکی از انواع پارچه های فاقد بافت است که به آن پارچه یکبار مصرف نیز گفته می‌شود. علت این نامگذاری این بوده است که پس از یک بار مصرف، مجدداً قابل استفاده نبوده و شاید به همین علت گزینه مناسبی برای استفاده در محیط بیمارستان که گاهاً لزوم تعویض متداول پارچه ها به چشم می خورد، بوده است.
همچنین قیمت مناسب این پارچه سبب شده تا تولیدی های پارچه به تهیه حجم انبوهی از این پارچه بپردازند که با گسترش فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی و در نتیجه منجر به سهولت استفاده از مصارف پارچه یکبار مصرف در بیمارستان می شود.
این پارچه به علت عدم نیاز به شست و شوی مجدد، باعث تسهیل در رعایت موارد بهداشتی، به خصوص در مورد بیماران مواجهه با بیماری های واگیر می باشد.
این پارچه با توجه به خصوصیات و ویژگی‌هایی که دارد در بیمارستان مصارف مختلفی دارد. یکی از ویژگی هایی که سبب تمایز کاربرد این پارچه ها از یکدیگر شده، تفاوت در عرض و در نتیجه گرماژ این نوع پارچه است. این پارچه باتوجه به کاربردهای مختلف و وسیع آن در عرض های بسیار متنوعی ازجمله پارچه هایی باعرض۱۵،۱۷،۲۰،۲۵،۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰،۶۰،۷۰،۸۰،۹۰ با واحد سانتی متر، ارائه می شود. اکنون به بیان برخی از کاربرد های اسپان بیمارستانی می پردازیم:

 1. البته کادر پزشکی (به خصوص در محیط اتاق عمل و افر افرادی که به طور مکرر در رفت و آمد با بیماران مبتلا به بیماری‌های واگیردار هستند)
 2. البسه بیماران
 3. البسه اطفال
 4. کلاه و ماسک
 5. کفش بیمار
 6. روتختی بیمارستان
 7. سایر لوازم مصرفی

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

چگونه پارچه اسپان باند با کیفیت و ارزان تر بخرم؟

هنگام خرید پارچه اسپان باند با توجه به مصرف آن باید به کیفیت آن توجه کافی داشته باشیم چراکه اهمیت خرید با کیفیت این پارچه، جهت رعایت بهداشت و مصارفی که به نحوی با سلامت فرد در ارتباط هستند، بر کسی پوشیده نیست.
فروش پارچه اسپان باند بیمارستانی می تواند به دو صورت انجام شود. اول در بازار های خرید و فروش انواع پارچه که می‌توان با قیمتی بالاتر از عمده‌فروشان تهیه نمود اما راه دوم آنکه می‌توان از فروشندگان اینترنتی آن به صورت آنلاین و بدون هیچگونه گرفتاری و هزینه بالا این پارچه را تهیه نمود.
خرید پارچه با متراژ بالا برای بسیاری از تولیدی های البته بیمارستانی خریدی باصرفه تر محسوب می گردد.
امروزه با توجه به نیاز روز افزون بیمارستان ها و مراکز درمانی و همینطور تولیدی های ماسک و البسه بیمارستانی، ممکن است عده ای افراد سودجو در بازارهای خرید و فروش پارچه اسپان باند با هدف دست یابی به سود بیشتر، پارچه ها را با قیمت های بالایی به فروش برسانند.
لازمه ی پیشگیری از هرگونه زیان، این است که از فروشگاه های اینترنتی و آنلاین، مقادیر پارچه مورد نیاز خود را تهیه کرده، تا از کیفیت و سالم بودن آن اطمینان کافی داشته باشیم.

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی

پارچه اسپان باند پزشکی برای ماسک

پارچه اسپان باند پزشکی یکی از پر کاربردترین پارچه های مورد استفاده در اماکن بهداشتی و درمانی می باشد. با‌ توجه به نیازهای روز افزون و درخواست بازار مصرف، این پارچه توسط کارخانه ها و تولیدی های پارچه ی متعددی تولید می شود. این پارچه که به علت خاصیت نفوذ ناپذیری، ضد آبی، آنتی باکتریال خود، به طور گسترده در تهیه ی ماسک و پوشش های محافظ پزشکی کاربرد دارد.
حالا باتوجه به گسترش نیازها و درخواست های متعدد، ممکن است عده ای از افراد سودجو جهت کسب منفعت و سود بالاتر، اقدام به فروش پارچه های اسپان باند، با قیمتی بیشتر از حد معمول کنند.
علاوه برآن، به علت مصارف پزشکی از این پارچه مخصوصا جهت پیش گیری از بیماری های واگیر، توجه به کیفیت ان بسیار حائز اهمیت است.
حال مناسب ترین راه کدام است؟ بله، خرید از یک فروشگاه معتبر، که علاوه بر اطمینان از قیمت محصول، بتوان پارچه ای با کیفیت بالا نیز تهیه نمود.

خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی یکبار مصرف با قیمت روز

همانطور که ذکر شد نام دیگر پارچه اسپان باند پارچه ای یکبار مصرف است، علت این نام گذاری این است که پس از مصرف یک باره ی این پارچه دیگر قادر به استفاده از آن نخواهیم بود.
این ویژگی پارچه اسپان باند یا همان یکبار مصرف را برای مصارف پارچه های بیمارستانی به خصوص آنهایی که به طور دائم ملزم به تعویض هستند تا از بروز هرگونه خطر و بیماری برای شخص جلوگیری به عمل آید.
پارچه اسپان باند بیمارستانی یکبار مصرف را میتوان با قیمت روز از فروشگاه های اینترنتی آنلاین تهیه نمود و محصول مورد نظر را در اسرع وقت تحویل گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

فروش عمده پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی

پارچه ترگال و کجراه سبز بیمارستانی با توجه به مشخصات خاصی که دارند در هنگام …

تماس با ما