فروش پارچه
خانه / پارچه اسپان باند / فروش عمده پارچه اسپان باند برای ماسک

فروش عمده پارچه اسپان باند برای ماسک

پارچه اسپان باند برای ماسک پزشکی و جراحی، در رنگبندی سفید، آبی و … به صورت برش خورده، آماده فروش عمده با کمترین قیمت ممکن به تمامی تولیدی های ماسک می باشد.
حتما می دانید که در شرایط بحرانی شیوع و گسترش بیماری کرونا در ایران و جهان، یکی از بازارهای داغ خرید و فروش پارچه، بازار پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف بوده است.
در چنین شرایطی ممکن است که قیمت پارچه اسپان باند و حتی کیفیت آن، تحت تأثیر میزان تقاضای بالا از این پارچه قرار گرفته باشد.
در حال حاضر این امکان فراهم شده تا خرید عمده پارچه اسپان باند خصوصا برای مصارف پزشکی و بهداشتی، با قیمت واقعی و بدون هیچ واسطه ای صورت بگیرد.
شما می توانید پارچه اسپان باند برای ماسک را از طریق این مجموعه، در کمترین زمان ممکن سفارش خرید دهید.
در ادامه کمی بیشتر با پارچه اسپان باند و مصارف مهم پزشکی آن آشنا شده و چگونگی خرید مطمئن از نظر کیفیت و قیمت را برای این پارچه به شما خواهیم گفت.

روش تولید پارچه اسپان باند چگونه است؟

پارچه اسپان باند پارچه ای می باشد که بی بافت و تشکیل شده از الیاف پرس است.
در کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، با استفاده از دستگاهی به نام اکسترودر و گرانولی با نام پلی پروپیلن، انواع پارچه اسپان باند با ضخامت های گوناگون، تهیه و تکمیل می گردد.
پس از مرحله ای که پارچه های اسپان باند از دستگاه بیرون آمده و تولید شدند، نوبت به رنگرزی این پارچه ها می رسد که در متنوع ترین کالیته در میان پارچه های موجود در بازار، عرضه می شود.

پارچه های اسپان باند یکبار مصرف را با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۸ الی ۴۰۰ گرمی، تولید کرده و به شکل رولی، روانه بازارهای فروش پارچه، می نمایند.
در حال حاضر کارخانجات گوناگونی که فعالیت جدی در زمینه تولید پارچه یکبار مصرف نبافته داشته، عمدتا در شهرهای ذیل می باشند:

 • کلاردشت
 • مشهد
 • تهران
 • تبریز
 • اصفهان
 • شیراز
 • جلفا و سایر مناطق دیگر

در این کارخانجات، با توجه به رقابتی بودن بازار پارچه اسپان باند، کیفیت های گوناگونی با توجه به مشخصه های پارچه های اسپان باند، در نظر گرفته می گردد.
اما به طور کلی می توان گفت که پارچه های یکبار مصرف؛ غالبا با دارا بودن یا نبودن ویژگی های ذیل تولید و برای مصارف خاصی به عرضه می رسند:

 1. آب دوست بودن
 2. آب گریز بودن
 3. آنتی باکتریال و آنتی یو وی بودن
 4. دارای قابلیت چاپ انواع طرح ها
 5. نرمی زیر دست
 6. کشسانی خوب
 7. عدم پس دادن رنگ

این ویژگی ها می توانند منجر به مصارف متعددد پارچه اسپان باند در اغلب صنایع امروزی شده باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

پارچه اسپان باند برای ماسک پزشکی و جراحی، در رنگبندی سفید، آبی و ... به صورت برش خورده، آماده فروش عمده با کمترین قیمت ممکن به تمامی تولیدی های ماسک می باشد. حتما می دانید که در شرایط بحرانی شیوع و گسترش بیماری کرونا در ایران و جهان، یکی از بازارهای داغ خرید و فروش پارچه، بازار پارچه های اسپان باند و یکبار مصرف بوده است. در چنین شرایطی ممکن است که قیمت پارچه اسپان باند و حتی کیفیت آن، تحت تأثیر میزان تقاضای بالا از این پارچه قرار گرفته باشد. در حال حاضر این امکان فراهم شده تا خرید عمده پارچه اسپان باند خصوصا برای مصارف پزشکی و بهداشتی، با قیمت واقعی و بدون هیچ واسطه ای صورت بگیرد. شما می توانید <a href="https://iraniparcheh.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%a7%d8%b1%da%86%d9%87-%d8%a7%d8%b3%d9%be%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d8%af-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%b3%da%a9/" target="_blank" rel="noopener"><strong>پارچه اسپان باند برای ماسک</strong></a> را از طریق این مجموعه، در کمترین زمان ممکن سفارش خرید دهید. در ادامه کمی بیشتر با پارچه اسپان باند و مصارف مهم پزشکی آن آشنا شده و چگونگی خرید مطمئن از نظر کیفیت و قیمت را برای این پارچه به شما خواهیم گفت. <h2>روش تولید پارچه اسپان باند چگونه است؟</h2> پارچه اسپان باند پارچه ای می باشد که بی بافت و تشکیل شده از الیاف پرس است. در کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند، با استفاده از دستگاهی به نام اکسترودر و گرانولی با نام پلی پروپیلن، انواع پارچه اسپان باند با ضخامت های گوناگون، تهیه و تکمیل می گردد. پس از مرحله ای که پارچه های اسپان باند از دستگاه بیرون آمده و تولید شدند، نوبت به رنگرزی این پارچه ها می رسد که در متنوع ترین کالیته در میان پارچه های موجود در بازار، عرضه می شود. <div class="box "shadow" "" """ style="width:"""><div class="box-inner-block"><i class="fa tie-shortcode-boxicon"></i>
			پارچه های اسپان باند یکبار مصرف را با عرض های 100، 120 و 160 سانتی متری و گرماژهای 8 الی 400 گرمی، تولید کرده و به شکل رولی، روانه بازارهای فروش پارچه، می نمایند.
			</div></div> در حال حاضر کارخانجات گوناگونی که فعالیت جدی در زمینه تولید پارچه یکبار مصرف نبافته داشته، عمدتا در شهرهای ذیل می باشند: <ul> 	<li>کلاردشت</li> 	<li>مشهد</li> 	<li>تهران</li> 	<li>تبریز</li> 	<li>اصفهان</li> 	<li>شیراز</li> 	<li>جلفا و سایر مناطق دیگر</li> </ul> در این کارخانجات، با توجه به رقابتی بودن بازار پارچه اسپان باند، کیفیت های گوناگونی با توجه به مشخصه های پارچه های اسپان باند، در نظر گرفته می گردد. اما به طور کلی می توان گفت که پارچه های یکبار مصرف؛ غالبا با دارا بودن یا نبودن ویژگی های ذیل تولید و برای مصارف خاصی به عرضه می رسند: <ol> 	<li>آب دوست بودن</li> 	<li>آب گریز بودن</li> 	<li>آنتی باکتریال و آنتی یو وی بودن</li> 	<li>دارای قابلیت چاپ انواع طرح ها</li> 	<li>نرمی زیر دست</li> 	<li>کشسانی خوب</li> 	<li>عدم پس دادن رنگ</li> </ol> این ویژگی ها می توانند منجر به مصارف متعددد پارچه اسپان باند در اغلب صنایع امروزی شده باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. <p style="text-align: center;"></p> <h2>پارچه اسپان باند چه مصارفی دارد؟</h2> همانطور که متوجه شدید، پارچه های یکبار مصرف اسپان باند از ویژگی های منحصربفردی برخوردار بوده و در عرض ها و گرماژهای گوناگونی هم عرضه شده اند. خاصیت آنتی باکتریال بودن، نرمی پارچه، کشسانی خوب و حتی عدم ایجاد حساسیت پوستی و از همه مهم ترین خاصیت تجدیدپذیری پارچه اسپان باند، سبب شده اند تا این پارچه بیشترین مصرف را در صنعت پزشکی و بهداشتی داشته باشد. در حال حاضر از جمله مصارف پزشکی و بهداشتی پارچه های یکبار مصرف، این موارد را می توان نام برد: <ol> 	<li>انواع ماسک پزشکی و جراحی</li> 	<li>گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی</li> 	<li>انواع دستمال مرطوب</li> 	<li>زیر اندازهای مخصوص بیماران</li> 	<li>رویه بهداشتی پدهای مخصوص بانوان</li> 	<li>لباس بیماران بستری در بیمارستان</li> 	<li>انواع ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی</li> 	<li>پرده های بیمارستانی</li> 	<li>رو بالشی و رو تختی های یکبار مصرف</li> 	<li>انواع دمپایی یکبار مصرف مخصوص بخش های بستری، رادیولوژی و آندوسکوپی و غیره</li> </ol> بنظر می رسد که در دورانی که شاهد گسترش ویروس کرونا بوده ایم، بیشترین پارچه فروش پارچه اسپان باند پزشکی، جهت تولید انواع ماسک و گان های پزشکی بوده است. <h3>پارچه اسپان باند برای ماسک</h3> پارچه اسپان باند برای ماسک بایستی با مشخصات و ویزگی های منحصربفردتری مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار بگیرد. در درجه اول آنچیزی که برای پارچه اسپان باند ماسک مهم بوده، درجه استریل و آنتی باکتریال بودن این پارچه می باشد. در درجه بعدی، ضخامت پارچه ماسک خیلی مهم است. به همین سبب اغلب پارچه اسپان باند برای ماسک در ضخامت دو یا سه لایه مورد استفاده قرار می گیرد. <div class="box "info" "" """ style="width:"""><div class="box-inner-block"><i class="fa tie-shortcode-boxicon"></i>
			به عنوان مثال پارچه اسپان باند SMS که دارای لایه میانی ملت بلون است، یکی از گزینه های مناسب جهت دوخت انواع ماسک است.
			</div></div> چرا که این پارچه به هیچ وجه اجازه ورود آلودگی ها، باکتری ها و ذرات عفونی را به درون پارچه نمی دهد و طبیعی است گزینه ارجح تری برای تولید ماسک باشد. شایان ذکر است پارچه اسپان باندی که مخصوص ماسک مورد استفاده قرار می گیرد، غالبا گرماژ 25 گرمی و در دو عرض برش خورده می باشد که عبارتند از: <ol> 	<li>عرض 17.5 سانتی متری</li> 	<li>عرض 19 سانتی متری</li> </ol> این پارچه ها در رنگبندی آبی، سفید و سبز، بیشترین نرخ فروش را در بازارهای حال حاضر دارند. البته که برخی از کارخانجات، سفارش رنگ دلخواه مشتریان را هم می پذیرند. <h2>فروش عمده پارچه اسپان باند پزشکی ارزان</h2> برای تولیدی های ماسک، خیلی مهم است که نیاز پارچه ای خود از انواع <strong>پارچه اسپان باند پزشکی بی بافت</strong> را، به شکل عمده و حتی برش خود و در تناژ بالا خریداری کنند. چرا که <a href="https://parchehpakhsh.ir/">خرید عمده پارچه اسپان باند</a> می تواند قیمت نهایی کمتری را برای آنان در پی داشته و در نهایت تولیدی ها می توانند تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری را تجربه کرده باشند. هم اکنون توسط مرجع رسمی فروش اینترنتی پارچه اسپان باند، فروش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی با ارزان ترین قیمت ممکن امکان پذیر گردیده است. مقصود از ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند این نیست که کیفیت پارچه های عرضه شده به مشتریان؛ پایین است. بلکه مقصود آن است که خریداران عمده پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی می توانند بدون هیچ واسطه ای، سفارشات خود را از درب کارخانجات م

پارچه اسپان باند چه مصارفی دارد؟

همانطور که متوجه شدید، پارچه های یکبار مصرف اسپان باند از ویژگی های منحصربفردی برخوردار بوده و در عرض ها و گرماژهای گوناگونی هم عرضه شده اند.
خاصیت آنتی باکتریال بودن، نرمی پارچه، کشسانی خوب و حتی عدم ایجاد حساسیت پوستی و از همه مهم ترین خاصیت تجدیدپذیری پارچه اسپان باند، سبب شده اند تا این پارچه بیشترین مصرف را در صنعت پزشکی و بهداشتی داشته باشد.
در حال حاضر از جمله مصارف پزشکی و بهداشتی پارچه های یکبار مصرف، این موارد را می توان نام برد:

 1. انواع ماسک پزشکی و جراحی
 2. گان و شان یکبار مصرف بیمارستانی
 3. انواع دستمال مرطوب
 4. زیر اندازهای مخصوص بیماران
 5. رویه بهداشتی پدهای مخصوص بانوان
 6. لباس بیماران بستری در بیمارستان
 7. انواع ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی
 8. پرده های بیمارستانی
 9. رو بالشی و رو تختی های یکبار مصرف
 10. انواع دمپایی یکبار مصرف مخصوص بخش های بستری، رادیولوژی و آندوسکوپی و غیره

بنظر می رسد که در دورانی که شاهد گسترش ویروس کرونا بوده ایم، بیشترین پارچه فروش پارچه اسپان باند پزشکی، جهت تولید انواع ماسک و گان های پزشکی بوده است.

پارچه اسپان باند برای ماسک

پارچه اسپان باند برای ماسک بایستی با مشخصات و ویزگی های منحصربفردتری مورد استفاده کارگاه های تولیدی قرار بگیرد.
در درجه اول آنچیزی که برای پارچه اسپان باند ماسک مهم بوده، درجه استریل و آنتی باکتریال بودن این پارچه می باشد.
در درجه بعدی، ضخامت پارچه ماسک خیلی مهم است. به همین سبب اغلب پارچه اسپان باند برای ماسک در ضخامت دو یا سه لایه مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال پارچه اسپان باند SMS که دارای لایه میانی ملت بلون است، یکی از گزینه های مناسب جهت دوخت انواع ماسک است.
چرا که این پارچه به هیچ وجه اجازه ورود آلودگی ها، باکتری ها و ذرات عفونی را به درون پارچه نمی دهد و طبیعی است گزینه ارجح تری برای تولید ماسک باشد.
شایان ذکر است پارچه اسپان باندی که مخصوص ماسک مورد استفاده قرار می گیرد، غالبا گرماژ ۲۵ گرمی و در دو عرض برش خورده می باشد که عبارتند از:

 1. عرض ۱۷٫۵ سانتی متری
 2. عرض ۱۹ سانتی متری

این پارچه ها در رنگبندی آبی، سفید و سبز، بیشترین نرخ فروش را در بازارهای حال حاضر دارند. البته که برخی از کارخانجات، سفارش رنگ دلخواه مشتریان را هم می پذیرند.

پارچه اسپان باند برای ماسک

فروش عمده پارچه اسپان باند پزشکی ارزان

برای تولیدی های ماسک، خیلی مهم است که نیاز پارچه ای خود از انواع پارچه اسپان باند پزشکی بی بافت را، به شکل عمده و حتی برش خود و در تناژ بالا خریداری کنند.
چرا که خرید عمده پارچه اسپان باند می تواند قیمت نهایی کمتری را برای آنان در پی داشته و در نهایت تولیدی ها می توانند تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری را تجربه کرده باشند.
هم اکنون توسط مرجع رسمی فروش اینترنتی پارچه اسپان باند، فروش عمده پارچه اسپان باند بیمارستانی با ارزان ترین قیمت ممکن امکان پذیر گردیده است.
مقصود از ارزان ترین قیمت پارچه اسپان باند این نیست که کیفیت پارچه های عرضه شده به مشتریان؛ پایین است.
بلکه مقصود آن است که خریداران عمده پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی می توانند بدون هیچ واسطه ای، سفارشات خود را از درب کارخانجات معتبر تولیدی دریافت کرده باشد.

این مجموعه با حذف تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه اسپان باند، قیمت دست اول کارخانه را برای مشتریان در نظر گرفته و سفارشات را در کوتاه ترین زمان ممکن برای آنان ارسال می نماید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان را از بزرگترین مرجع فروش اینترنتی …

تماس با ما