فروش پارچه
خانه / پارچه تترون / فروش پارچه تترون مقنعه ای ارزان اصفهان

فروش پارچه تترون مقنعه ای ارزان اصفهان

فروش پارچه تترون مقنعه ای به علت کاربرد وسیعی که در تهیه مقنعه لباس فرم مدارس دخترانه و سایر مقنعه هایی که بازار به فروش می رسد، رونق خوبی دارد. همچنین خریداران می توانند این پارچه را با قیمت ارزان از کارخانه های اصفهان به صورت فروش آنی تحویل بگیرند.

پارچه تترون و انواع آن

ما برای انجام هر فعالیتی، ابتدا باید اطلاعاتی درباره کلیات مربوط به آن را کسب کنیم، تا بتوانیم انتخاب صحیح تری داشته باشیم. حال نیز باید با پارچه تترون و انواع آن آشنایی لازم را پیدا کنیم، تا برای استفاده ای که قرار است از این نوع پارچه داشته باشیم، بتوانیم پارچه مناسب را به خوبی شناسایی و انتخاب کرده که خدایی ناکرده دچار زیان نشویم.
تترون پارچه ای است که از الیاف ای به نام الیاف “پلی استرویسکوز” تهیه شده و در عرض ها و به تبع آن در گرماژ های مختلفی در بازار فروش ارائه می شود. عرض های مختلف آن در اندازه های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتیمتر ۲ متر و ۳ متر تولید می‌شود گرماژ این نوع پارچه بسته به عرض پارچه به طور میانگین بین محدوده ۱۵۰ تا ۱۹۰ متفاوت است.
پارچه تترون از لحاظ نوع پارچه به دو دسته کلی تقسیم می شود:

 • دسته اول که حاوی الیاف پنبه‌ای فراوان است که به طور عمده برای دوخت پیراهن مردان استفاده می شود. دلیل استفاده از این نوع پارچه به عنوان پیراهن مردانه خنکی و سبکی آن و قابلیت بالای جذب عرق بدن در این نوع پارچه ها است، اما در مقابل معایبی نیز دارد که از آنها می‌توان به چروک شدن سریع آن اشاره کرد.
 • نوع دیگر آن به جای الیاف پنبه ای، به طور عمده از الیاف مصنوعی استفاده می‌شود که علاوه بر مصارف دیگر مانند چادر زنانه برای تولید پیراهن نیز به کار می رود.

بدیهی است چنین پارچه ای که کاربردهای فراوان دارد، از انواع مختلفی برخوردار است. اکنون به بررسی مختصر درباره انواع این نوع پارچه می پردازیم:

 1. پارچه تترون ساده: این پارچه ها در تهیه مصارف پارچه های خانگی لباسهای بچه گانه و غیره از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
 2. پارچه تترون بیمارستانی: این نوع پارچه تترون به دلایلی از جمله تنوع شکل و رنگ، لطافت پارچه، سهولت شستشو و استحکام تار و پود پارچه و سایر عوامل در تهیه انواع البسه بیمارستانی و ملحفه و روتختی مخصوص محیط بیمارستان کاربرد دارد که در عرض ها و گرماژ های گوناگونی ارائه می شود.
 3. پارچه تترون پیراهنی: به طور عمده پرمصرف ترین پارچه تترون است و همان طور که از اسمش پیداست در تهیه ی پیراهن مردانه کاربرد وسیعی دارد.
 4. پارچه تترون کشی: بافت این نوع پارچه تترون حالت کشسانی دارد که با توجه به مصارف مخصوص به خود در تهیه البسه ای که کشی هستند استفاده می شود.

فروش پارچه تترون مقنعه ای

پارچه تترون مقنعه ای چه مشخصاتی دارد؟

پارچه ای که در تهیه ی مقنعه، به خصوص مقنعه های لباس فرم مدارس استفاده می شود، اهمیت زیادی از جنبه ثبات جنس و رنگ، پرز پرز نشدن و غیره دارد؛ چرا که در طول یک مدت طولانی، مثلاً یک سال تحصیلی یا شاید حتی بیشتر این مقنعه مورد استفاده قرار گیرد.
این نوع پارچه ویژگی های خاصی دارد که به دلیل همین ویژگی ها، فروش پارچه تترون مقنعه ای به عنوان تهیه انواع مقنعه کاربرد زیادی در تولیدی ها پیدا کرده است. اکنون به بیان تعدادی از این ویژگی ها می پردازیم:

 • ضد حساسیت و لطافت: چراکه پارچه تترون مقنعه ای، در اثر برخورد با پوست صورت، پوست را آزرده نکند.
 • سبکی: زیرا مقنعه بر روی سر قرار می‌گیرد، پس می بایست نوع پارچه آن سبک بوده و احساس راحتی به مصرف کننده بدهد.
 • خنکی: این ویژگی بسیار مورد توجه قرار گرفته؛ چراکه در مدرسه و ادارات و یا اماکنی که به طور عمده از مقنعه به عنوان پوشش استفاده می‌شود، این ویژگی حائز اهمیت است.
 • تنوع رنگ: این ویژگی بیشتر برای تهیه مقنعه مدارس، مخصوصا مدارس ابتدایی که از انواع رنگ ها برای تهیه لباس فرم و مقنعه استفاده می کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • قیمت مناسب: این ویژگی نیز از ویژگی هایی بوده که در انتخاب این پارچه اهمیت پیدا کرده است.
 • عرض های مختلف: موجودی فراوان این پارچه در عرض های مختلف، به خصوص عرض های کمتر که برای تهیه مقنعه مورد نیاز هست اهمیت دارد.

فروش پارچه تترون مقنعه ای

تولید پارچه تترون مقنعه ای نساجی اصفهان

فروش پارچه تترون مقنعه ای در سراسر کشور، صورت می‌گیرد. نساجی اصفهان نیز یکی از بهترین و معتبرترین مراکز تولید و فروش پارچه تترون مقنعه ای در سراسر کشور می باشد، که با توجه به نیازهای مختلف به محل های درخواست کننده ارسال می کند.
با توجه به اندازه کم پارچه مورد نیاز برای مقنعه، از پارچه های تترون مقنعه ای با عرض ۹۰ سانتی متر که به طور معمولی گرماژ آنها بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ گرم است، استفاده می شود.
اما سوال اینجاست که از کجا و از طریق کدام یک از نمایندگی ها و مراکز فروش پارچه می توان بهترین پارچه تترون مقنعه ای را خریداری کرد؟

از کجا تترون مناسب دوخت مقنعه با کیفیت بخریم؟

فروش پارچه تترون مقنعه ای، به علت کاربردهای بسیار زیاد آن، در انواع کارخانجات و تولیدی های پارچه، به طور عمده تولید شده و می توان آن را با توجه به کیفیت آن هم از عمده فروشان و هم از خرده فروشان موجود که همان پارچه فروشان حاضر در بازار هستند در سراسر کشور تهیه کرد.
شایان ذکر است هنگام خرید این نوع پارچه باید به کیفیت آن دقت شود.
بنظر می رسد که هم اکنون، پیدا کردن نمایندگی های فروش مستقیمی که با حذف واسطه ها، پارچه تترون مقنعه ای را مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی به عرضه می رسانند، اهمیت زیادی برای تولیدی های مقنعه اداری و مدارسی داشته است.

فروش پارچه تترون مقنعه ای

فروش پارچه تترون مقنعه ای با قیمت درب کارخانه

طریقه ی فروش پارچه تترون مقنعه ای باتوجه به میزان پارچه مورد نیاز افراد متفاوت است.
درصورت خرید پارچه با متراژ خیلی کم به طور معمول از پارچه فروشی های موجود در سطح بازار از دست خرده فروشان موجود در بازار هرچند با متراژ کم با قیمت بالاتر از کارخانه‌های تولیدی پارچه تترون انجام می‌شود.
اما در صورت تهیه از کارخانه های مربوطه می توان با قیمت مناسب تر آن را تهیه کرد.

مجموعه پارچه آدرین، با در ارتباط بودن با کارخانجات معتبر تولیدی، فروش پارچه تترون مقنعه ای تولیدی این کارخانجات را با قیمت دست اول به دست مشتریان می رساند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد

بهترین قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد

قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد را می توان از طریق نمایندگی های عرضه این محصولات …

تماس با ما