فروش پارچه
خانه / پارچه کجراه / لیست قیمت انواع پارچه کجراه اصفهان

لیست قیمت انواع پارچه کجراه اصفهان

انواع پارچه کجراه اصفهان را با تحقیق قبلی از لیست قیمت آن در مراکز فروش متعدد خریداری کنید. پارچه های کجراه تولید اصفهان، یکی از بهترین کجراه های ایرانی هستند.
بافت و الیاف متفاوتی که در پارچه ها و منسوجات استفاده می شود، تنوع در آن ها را به وجود می آورد. یکی از پارچه ها و منسوجاتی که با دو زیر مجموعه، بازار فروش را قبضه کرده است، پارچه ترگال می باشد.
دو زیر مجموعه این پارچه عبارت است از:

 1. پارچه ترگال ساده که با نام پارچه ترگال در بازار شناخته می شود.
 2. پارچه ترگال کجراه که در بازار فروش از آن با نام پارچه کجراه یاد می شود.

حال در این تاپیک، پارچه های کجراه مورد بحث و بررسی ما هستند و قرار است راجع به آن ها مفصل صحبت کنیم. اگر قصد خرید این پارچه را دارید، نگران بی اطلاعی خود نباشید. زیرا قرار است در بخش های بعدی اطلاعات مفیدی راجع به پارچه کجراه در اختیار شما قرار گیرد.

انواع پارچه کجراه اصفهان

پارچه کجراه چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر بخواهیم پارچه کجراه را معرفی نماییم، باید بگوییم این کجراه نوعی پارچه است که الیاف پلی استر، فلامنت و ویسکوز در بافت آن استفاده شده و همچنین بافتی اریب و مایل دارد. در اصل نوع بافت پارچه کجراه است که سبب متفاوت شدنش از پارچه ترگال ساده می گردد.
مشخصات این پارچه منحصر به فرد می باشد. به برخی از این مشخصات در زیر اشاره مختصری شده است:

 • پارچه کجراه، پارچه ای متراکم می باشد.
 • استقامت و استحکام پارچه کجراه زیاد است.
 • این پارچه در تنوع رنگی بالا تولید می شود.
 • پارچه کجراه می تواند بصورت سفارشی سازی با مشخصات خاصی تولید شود.
 • رنگ مصرفی در پارچه کجراه، رنگی باکیفیت بوده و همین باعث ثبات رنگ پارچه کجراه شده است.
 • زیر دست پارچه کجراه نسبت به ترگال ساده کمی خشن و آهار دار بوده اما در کل دارای لطافت خوبی می باشد.
اصولاً پارچه های کجراه کاربردهای متنوعی داشته و همین تنوع کاربرد سبب شده تا روز به روز به رونق بازار فروش این پارچه اضافه شود. این پارچه گزینه خوبی برای دوخت لباس های کار، فرم مدارس، لباس و تجهیزات مختلف بیمارستانی و … باشد.

انواع پارچه کجراه اصفهان

می دانید که برخی از پارچه ها، محصول تولیدی تنها یک منطقه خاصی هستند. این مسئله درباره پارچه ترگال هم صدق می کند. یعنی تمام تولیدات این پارچه توسط کارخانجات نساجی یک منطقه آماده سازی شده و آن منطقه هم جایی نیست جز اصفهان.
اصفهان قطب اصلی تولید انواع پارچه کجراه و ترگال ساده است که توانسته این مسئله را چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی ایران جا بیندازد.
یعنی در حال حاضر، تمامی فروشندگان بازار داخلی و تمام کشورهای خارجی خریدار پارچه ترگال، می دانند که انواع مختلف این پارچه در طرح و رنگ های متنوع توسط کارخانجات فعال در اصفهان تولید و روانه بازار فروش گردیده است.
پارچه های کجراه دارای مدل های مختلفی هستند که برخی ساده و رنگی بوده و برخی دیگر طرح دار می باشند. این پارچه های طرح دار، پارچه هایی هستند که هر چه درصد الیاف طبیعی آن ها بیشتر باشد، چاپ بر روی آن ها با پیچیدگی بیشتری انجام شده و مسلماً گران قیمت تر خواهند بود.
امکان طرح دار شدن پارچه کجراه اصفهان بود که باعث شد تا افراد بتوانند از آن استفاده های متنوع تری بکنند.

انواع پارچه کجراه اصفهان

پارچه کجراه درجه یک چه مشخصاتی دارد؟

خرید پارچه کجراه بدون داشتن آگاهی، اصلاً و ابداً کار درستی نیست. زیرا در بازار فروش پارچه همانند بازار فروش دیگر محصولات، افراد سودجویی وجود دارند که به دنبال یافتن مشتری هایی با سطح اطلاعات پایین می باشند.
پس اگر می خواهید در دام چنین فروشندگانی نیفتید، حتماً سطح اطلاعات و آگاهی های خود را بالا ببرید. مثلاً در رابطه با پارچه کجراه درجه یک، بد نیست پیرامون مشخصات آن اطلاعاتی کسب نمایید.
در زیر، معدود مشخصاتی از پارچه کجراه در اختیار شما قرار گرفته است:

 • ثبات رنگ در هنگام شست و شو
 • داشتن استحکام در هنگام کشش
 • داشتن مقاومت در برابر سایش
 • استفاده از مرغوب ترین الیاف در بافت پارچه
 • استفاده از عالی ترین سطح کیفیت رنگ در پارچه
 • چروک نشدن پارچه و آسان بودن پروسه اتو کشیدن

اگر قصد خرید پارچه کجراهی را کردید و از درجه کیفی آن مطمئن نبودید، لازم است قسمت کوچکی را به عنوان نمونه خریداری کرده و آزمایش های مربوطه را روی آن انجام دهید. آنگاه متوجه خواهید شد که پارچه کجراه مورد نظر، پارچه ای باکیفیت و درجه یک است یا پارچه ای با سطح کیفیت متوسط و کم.

چگونه پارچه کجراه خوب و ارزان بخرم؟

ممکن است حال که درباره مشخصات پارچه کجراه اطلاعات کسب کردید، نگران چگونگی خرید آن با کیفیتی خوب و قیمتی ارزان باشید.
پیشنهاد ما به شما این است که پارچه کجراه خوب و ارزان را از مراکز فروش مستقیم خریداری کنید. شاید بپرسید مراکز فروش مستقیم انواع پارچه کجراه اصفهان، چگونه مراکز فروشی هستند؟
در پاسخ باید گفت منظور از این مراکز فروش، مراکزی است که عرضه پارچه کجراه را بدون هیچ واسطه ای در اختیار خریدار قرار می دهند. هنگامیکه واسطه های فروش پارچه از میان برداشته شوند، قیمت ها بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.
پس طبیعی است که اکثر خریداران عمده پارچه کجراه بازار این روزها، به دنبال فروشندگان مستقیم و بی واسطه ای باشند. این افراد اگر قصد خرید مستقیم را داشته باشند، به چند طریق می توانند اقدام نمایند:

 • یکی مراجعه مستقیم به تولید کنندگان اصفهان و خرید پارچه از درب کارخانه با قیمت دست اول
 • دوم مراجعه به نمایندگی های فروش زیر نظر تولید کنندگان اصفهانی فعال در سراسر کشور
 • سوم مراجعه به سایت های رسمی و فروشگاه های مجازی زیر نظر تولیدی ها

انواع پارچه کجراه اصفهان

بهترین لیست قیمت پارچه کجراه در بازار ایران

در تمامی بازار ایران، مراکز فروش انواع پارچه کجراه اصفهان وجود دارد. اما اصولاً آن هایی مورد توجه خریداران عمده و کلی هستند که خدمات بی نظیر ارائه می کنند.
آن دسته از مراکز فروشی که ارائه دهنده بهترین لیست قیمت پارچه کجراه در بازار ایران هستند، گزینه انتخابی خوبی برای خریداران عمده پارچه خواهند بود.
درست است که به خاطر شرایط نابسامان اقتصادی، قیمت پارچه ها مدام در حال تغییر می باشد، اما باید گفت که فروشندگان موظف هستند هر لحظه قیمت فروش پارچه را به روز نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

نمایندگی پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز نوعی پارچه مناسب برای تولید لباس و روپوش های …

تماس با ما