فروش پارچه
خانه / پارچه پیراهنی / مرجع فروش پارچه تترون پیراهن مردانه ارزان

مرجع فروش پارچه تترون پیراهن مردانه ارزان

فروش پارچه تترون پیراهن در بزرگترین مرجع پارچه تترون پیراهن مردانه با نام بازرگانی پارچه آدرین انجام می گردد. شرکت ما مناسب ترین عرض و گرماژ از پارچه تترون را در بازار به قیمت عمده و ارزان عرضه می کند.

پارچه تترون چیست و چه کاربردهایی دارد؟

پارچه تترون از الیاف پلى استر ویسکوز در وزن هاى متفاوتی بافته شده و بیشتر در عرض های ٩٠، ١۵٠ و ١٨٠ سانتى متری و ٢ متری و ٣ متری دیده مى شود.
وزن پارچه تترون معمولاً بین ١۵٠ تا ١٩٠ محاسبه شده است.
پارچه تترون با وجود ١۵٠ رنگ مختلف و گوناگون که بیشتر کارخانجات برند ۴٠ تا ٩٠ رنگ آن را تولید می کنند به بازار ارائه می شود.
طول عادی طاقه هاى پارچه تترونی که بیشترین مصارف را دارند، در همه عرض ها ۴۰ متر است.
مصارف پارچه تترون آن قدر زیاد است که در همه فصل های سال از بازار پرطرفداری بهره مند است.
از بیشترین مصارف پارچه تترون می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 • در دوخت پیراهن
 • مقنعه
 • ملحفه
 • چادر
 • لباس فرم ادارات
 • خرج کار پوشاک
 • عروسک سازى
 • لباس نوزاد
 • رو تختى و رو بالشی و بسیاری از موارد

پرکاربردترین پارچه ساده برای پیراهن مردانه، پارچه تترون پیراهنی است که قیمت خرید آن بسیار مناسب تر از دیگر پارچه های پیراهنی است.
پارچه تترون بیشتر با الیاف پلی استر و ویسکوز، در عرض ١۵٠ سانتی متری و ٣ متری با رنگبندی های مختلف که در بازار موجود است، بهترین پیشنهاد ما برای پیراهن های مردانه و زنانه ساده است.
ممکن است پارچه تترون پیراهنی ساده برخی از مردم را کمی خسته کرده باشد که در این موقع می توانند از پارچه تترون های کشی، پارچه تترون چاپی و پارچه تترون براق مصرف کنند.
همچنین برای تولید پیراهن جعبه ای در تولیدی ها با مناسب ترین قیمت، بهترین پیشنهاد ما می تواند پارچه تترون ایرانی باشد.
در سال های اخیر گونه جدید و متفاوتی از پارچه تترون به نام های پارچه تترون آکسفورد و پارچه تترون فلورا در بین بسیاری از تولید کنندگان پوشاک از جمله پیراهن محبوبیت بالایی کسب کرده است.
علت این محبوبیت فوری پارچه تترون های آکسفورد و فلورا به دلیل نوع بافت و لطافت و زیر دست خوب آن ها است.

فروش پارچه تترون پیراهن

حال به مختصری توضیح درباره انواع و مصارف پارچه تترون پیراهنی می پردازیم:

 • پارچه تترون فلورا: این نوع پارچه تترون پیراهنی از ٣۵ درصد پنبه تشکیل شده و دارای بافت مخصوص مناسب برای پیراهن های شیک و خنک است که از رنگبندی بیش از ٧٠ نوع رنگ تشکیل شده است.
 • پارچه تترون آکسفورد: این نوع پارچه تترون پیراهنی از بافت شطرنجی بسیار ریزی تشکیل شده است که پارچه آکسفورد را به یکی از ویژه ترین پارچه های پیراهن مردانه و زنانه مبدل کرده است. طرح چهارخانه ریز محو شده در این پارچه و لختی و تعداد تنوع رنگبندی بالا باعث شد تا در کوتاه مدت نظر تولیدکنندگان پیراهن را به خود جلب کند. پارچه تترون آکسفورد بهترین گزینه برای پارچه پیراهنی اسپرت است.
 • پارچه تترون کجراه: پارچه تترونی با بافت ریز و کج راه در رنگ سفید به وسیله وارد کنندگان در بازار ایران عرضه شد که خصوصیات مخصوص به خود از جمله مقاومت بالا در برابر پارگی در عین لطافت و خنکی باعث شد تا تقاضای آن به ویژه برای پیراهن انواع لباس های فرم مشاغل مختلف بالا برود.
 • پارچه تترون ژاپن: با لمس پارچه تترون ژاپن خودتان متوجه ویژگی های این پارچه خواهید شد. قیمت پارچه تترون ژاپن ممکن است زیاد باشد اما برای کسانی که به دنبال پارچه پیراهنی ساده همه پسند با جنس لطیف هستند، بهترین انتخاب برای تولید پیراهن های جعبه ای است.

مناسب ترین عرض و گرماژ پارچه تترون برای پیراهن

پارچه تترونی که برای پیراهن استفاده می شود، از پارچه های تخت بافت یا همان تار و پودی است.

پارچه تترون پیراهنی را می توان از الیاف مصنوعی، طبیعی و یا مخلوطی از هر دو نوع و در عرض ١۵٠ سانتی متر یا در عرض ١۵۵ سانتی متری و در دو مدل ساده و طرح دار تولید کرد.
شما باید به جز بافت و نوع الیاف مصرف شده در این پارچه، این مورد را هم بررسی کنید که نوع تکمیل پارچه از مهمترین ویژگی های کیفیت یک پارچه خوب پیراهن است.
تکمیل پارچه در کیفیت زیر دست نقش بسیار مهمی دارد.
طاقه های پارچه تترون پیراهنی در بیشتر موارد به شکل طاقه کتابی است که هر توپ آن ۴٠ یا ۵٠ متر می باشد.

قیمت عمده پارچه تترون پیراهنی در بازار

قیمت فروش پارچه پیراهن در بازار و یا قیمت آخر پارچه در کارخانه هر کدام تحت تأثیر عوامل متفاوتی قرار دارد.
در قسمت تولید پارچه های تترون پیراهن، نوع الیاف مصرف شده، نحوه تکمیل، شناخته شده بودن برند کارخانه نساجی و یا میزان دور ریزهای تولید از جمله عواملی هستند که در قیمت فروش پارچه پیراهن موثر هستند.
برای خرید عمده از بازار عمده فروشان پارچه هم باید از نوع قیمت ها اطلاع پیدا کنید. قیمت بیشتر پارچه ها در بازار هر شهر ممکن است متفاوت باشد.
هزینه حمل و نقل، بازار بومی پارچه تترون پیراهن و خرید عدلی یا طاقه ای از مواردی است که می تواند در نوسان قیمت در بازار تأثیر گذار باشد.
ما در زمینه تولید انواع پارچه های تترون پیراهنی مخصوصاً پارچه های طرح دار چهار خانه و راه راه پیش گام هستیم.
تولیدی های لباس و مغازه داران پارچه برای خرید انواع پارچه تترون پیراهنی مردانه و زنانه به شکل عمده یعنی طاقه ای یا عدلى باید به گزینه های گفته شده توجه کنند.
امن ترین راه خرید، خرید از نمایندگی های فروش معتبر را است.
همچنین تلاش کنید تا چگونگی خرید اینترنتی پارچه را یاد بگیرید تا هم در هزینه های رفت و آمد و سفر صرفه جویی کرده و هم از مزایای خرید اینترنتی بهره مند شوید.

فروش پارچه تترون پیراهن

بزرگترین مرکز فروش پارچه تترون پیراهن مردانه

فروشگاه های اینترنتی به شکلی گسترده در عصر دیجتالی امروز توانسته اند تا فاصله ها را کم کرده و قدرت انتخاب و مقایسه را افزایش دهند.

فروش پارچه تترون پیراهن مردانه و زنانه در انواع طرح ها و مدل ها با قیمتی کم و زیر نرخ بازار به دلیل ارتباط مستقیم با کارخانه های نساجی، کمک شایانی به ویژه به تولیدی های لباس می کند. در صورتی که هر نوع سوال و ابهامی داشتید می توانید با ما در ارتباط بوده و از پشتیبانی رایگان ما بهره مند شوید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد

بهترین قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد

قیمت پارچه تترون نساجی بروجرد را می توان از طریق نمایندگی های عرضه این محصولات …

تماس با ما