فروش پارچه
خانه / پارچه بیمارستانی / نمایندگی پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

نمایندگی پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز نوعی پارچه مناسب برای تولید لباس و روپوش های سبز بیمارستانی، که به طور گسترده برای پوشش افراد حاضر در اتاق عمل مشغول هستند، کاربرد دارد. نمایندگی پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز، با ارائه پارچه در کیفیت بالا درصدد کمک به رفع نیازهای این پارچه درآمده است.

پارچه کجراه چه مشخصاتی دارد؟

یکی از شناخته شده و پرکاربردترین پارچه ها در امور تولید لباس و پوشاک، پارچه کجراه می باشد.
مصارف این پارچه، محدود به یک مورد خاص نمی شود بلکه دامنه وسیعی از تولیدات لباس و پوشاک و مصارف پارچه ای را شامل می شود.
این پارچه با توجه به جنس، کاربرد های مختلف و ویژگی های تار و پود خود، با توجه به نیاز بالای تولیدی های مصارف پارچه ای، در حجم های انبوه و تناژ های بالا تولید و وارد بازار مصرف می شوند.
اکنون با توجه به نیاز ها و عُرف جامعه، برای تهیه ی لباس های مختص برخی مشاغل، به صورت های گوناگون از این پارچه استفاده می شود.
حال میخواهیم اندکی با مشخصات عمومی انواع مختلف این پارچه آشنایی پیدا کنیم. پارچه کجراه، همان طور که از نامش ملاحظه می شود، دارای خطوط و راه های کج است؛ در واقع علت این نامگذاری، همین خطوط ناصاف و کج بر روی آن بوده است.
یکی از مهم ترین مصارف این پارچه، جهت تولید البسه کاری مشاغل مختلف، است. اما این جمله ممکن است کمی باعث این سوء تفاهم شود که تنها مصرف پارچه کج راه، همین بوده است. حال آنکه به این زمینه محدود نشده و مصارف عمده ی دیگری را شامل می شود. کاربردهای مختلف انواع پارچه های کج راه، با توجه به کیفیت، جنس و الیافی که در تهیه آن به کار برده شده است، تعیین می شود.
اگر بخواهیم دید اجمالی از جهت الیاف تولیدی پارچه کج راه بندازیم، به صورت عمده به سه بخش تقسیم بندی می شود:

  1. پارچه کج راه فلامنت
  2. پارچه کج راه فیلامنت ویسکوز: از فلامنت و ویسکوز بافته شده.
  3. پارچه کج راه کتان: شامل درصد های مختلفی از پنبه و گاهاً به صورت پلی استر پنبه.

سه مورد بالا، از پر کاربرد ترین پارچه های کج راه می باشند.

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز و مشخصات آن

پارچه کجراه بیمارستانی آب ژاول را آعلب با رنگ سبز، می توان از کارخانجات و تولیدی های پارچه مربوطه، می توان تهیه نمود. پارچه های آب ژاول بیمارستانی، معمولا در برابر شست و شو با مواد شوینده، حتی شوینده های بسیار قوی که دارای درصدی اسیدی هستند، از خود مقاومت نشان می دهند.
علت تولید پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز، با این حجم از مقاومت در برابر عوامل شوینده، این است که، لباس افرادی که از این این نوع پارچه استفاده می کنند، به علت برخورد مداوم با خون و سایر عوامل عفونی، احتیاج به شست و شو به صورت مداوم و کاربرد مواد شوینده قوی دارد. بنابراین ضروری است تا برای حفظ و رعایت نکات ذکر شده، استحکام‌ پارچه بالا باشد.
مصارف عمده ی این نوع پارچه، جهت تولید البسه کادر پزشکی که در فضای اتاق عمل، مشغول به کار هستند، به کار می رود. بنابراین نکته مهم تر آن است که، کیفیت و جنس پارچه باید به گونه ای باشد، که احتمال انتقال بیماری و عفونت به افرادی که به صورت مداوم در تماس با بیماران هستند، به حداقل خود برسد.
همچنین احتمال رشد برخی میکروب ها و عوامل مزاحم بر روی پارچه ها و ملحفه ها، به خصوص در محیط بیمارستان، وجود دارد که می تواند به صورت مستقیم‌ یا غیر مستقیم، به افراد مختلف، اعم از سایر بیماران و کادر پزشکی منتقل شود. بنابراین می توان جهت رعایت این نکات از پارچه بیمارستانی آب ژاول سبز استفاده نمود.
با توجه به کاربرد های پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز، به این نکته پی می بریم که این پارچه باید ویژگی های خاصی را شامل شود تا برای این مصارف که در متن ذکر کردیم، مناسب باشد. اکنون به بیان برخی از این ویژگی ها می پردازیم:

  • نفوذ ناپذیری بالا:این ویژگی به عدم جذب آب و سایر مایعات، کمک های فراوانی کرده و باعث حفظ سلامتی و ایمن بودن شخص از بسیاری از عوامل مزاحم‌ که در مایعات مختلف وجود دارند، می شود.
  • رنگ ثابت این پارچه: این ویژگی به علت مصرف مکرر و هرروز این لباس برای کادر درمان بسیار حائز اهمیت است. چراکه در اثر استفاده مکرر از این پارچه و احتیاج به شست و شو، به تحکیم رنگی بالایی داشته تا این لباس بتواند برای مدت معینی مورد استفاده قرار گیرد.
  • قوام بالای تار و پود پارچه: به علت دشواری و حساسیت بالای شرایط کار در محیط اتاق عمل، این ویژگی لازم است تا لباسی که بر تن کادر پزشکی است، مزاحم انجام‌ فعالیت های وی نشود و به اصطلاح در دست و پای او قرار نگیرد.
  • قیمت مناسب آن: این ویژگی نیز در انتخاب پارچه بیمارستانی آب ژاول سبز تاثیر مهمی داشته؛ چراکه به علت استفاده روزانه و مکرر، نیاز به تعویض البسه در مدت زمان نه چندان بالایی باشد پس باید از پارچه ای استفاده شود که برای این افراد در حال داشتن ویژگی های مختلف، به صرفه تر باشد.

پارچه بیمارستانی کجراه آب ژاول سبز

بهترین راه خرید پارچه کجراه بیمارستانی چیست؟

در گذشته ای نه چندان دور، اشخاص برای خریدهای عمده پارچه، ناچاره به خرید حضوری از عمده فروشان و یا فروشگاه های مربوطه بودیم.
این امر منجر به هزینه های اضافی از جمله هزینه رفت و آمد و یا حتی اتلاف زمان را در پی داشت. همچنین امروزه ممکن است اشخاص به علت مشغله کاری بالا، فرصت لازم برای خرید حضوری کسب نکنند.
اینک با گسترش تکنولوژی و فضای مجازی، این فرصت برای درخواست کنندگان فراهم‌شده تا پارچه مورد نیاز خود را با سفارش آنلاین، از فروشگاه های اینترنتی موجود تهیه کنند.

نمایندگی فروش بهترین پارچه های اتاق عملی و روپوش پزشکی

هم اینک نمایندگی های فروش پارچه های مناسب اتاق عمل و روپوش های پزشکی، از جمله پارچه بیمارستانی آب ژاول سبز، با کیفیت فوق العاده، آماده خدمت رسانی به مردم و تولیدی های البسه و مصارف پارچه ای بیمارستانی، می باشد.

جهت انجام خرید خود، با اطمینان از کیفیت و قیمت، می توانید به صورت آنلاین سفارشات خود را انجام دهید. تمامی سفارشات، بدون هیچ واسطه ای از درب کارخانه مستقیما به دست خریداران می رسند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
ذاکری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128546232
شماره تلفن ثابت:02166387671
شماره فکس:0000000000
آدرس کانال: ziguratefabric@
آدرس سایت: www.parchesaraa.ir
پست الکترونیکی: Elahezakeri1366@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت ارزان را از بزرگترین مرجع فروش اینترنتی …

تماس با ما